Uit betrouwbare bron
Onze gasten krijgen vaak geen genoeg van Schouwen-Duiveland! We vroegen hen naar hun favoriete plekjes op het eiland en delen dat lijstje natuurlijk graag met u. De onbetwiste nummer 1 en 2 zijn overduidelijk, de overige plekken zijn in willekeurige volgorde!
- De fietstocht van Westerschouwen naar Zierikzee langs de Oosterschelde
- Stranden
- Prachtige zee
- Naar het bos: de Domeinen
- Bruinvissen kijken bij Burghsluis
- De Meeuwenduinen
- De Stormvloedkering
- Burgh-Haamstede
- Stadjes en horeca
Wilt u een hele andere plek tippen aan onze bezoekers? Leuk! Deel hem gerust met ons via de mail.