Uit betrouwbare bron

Onze gasten krijgen vaak geen genoeg van Schouwen-Duiveland! We vroegen hen naar hun favoriete plekjes op het eiland en delen dat lijstje natuurlijk graag met u. De onbetwiste nummer 1 en 2 zijn overduidelijk, de overige plekken zijn in willekeurige volgorde!

  1. De fietstocht van Westerschouwen naar Zierikzee langs de Oosterschelde
  2. Stranden
  3. Prachtige zee
  4. Naar het bos: de Domeinen
  5. Bruinvissen kijken bij Burghsluis
  6. De Meeuwenduinen
  7. De Stormvloedkering
  8. Burgh-Haamstede
  9. Stadjes en horeca

Wilt u een hele andere plek tippen aan onze bezoekers? Leuk! Deel hem gerust met ons via de mail.